Icardi’den Erden Timur sonrası siyah-beyaz profil

11 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen Galatasaray Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda Dursun Özbek’in başkanlığa seçilmesinin ardından Erden Timur Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görev yapmaya başladı.

4 Haziran 2024 tarihinde, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Bu vedanın ardından Mauro Icardi kendisini Galatasaray’a kazandıran ve eşi Wanda Nara’yı ikna eden Erden Timur için sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı:

Hiçbir zaman yalnız değildin.. Hiçbir zaman yalnız yürümedin.. Her savaşta omuz omuza, her şeye ve herkese karşı savaştım.. Birlikte göğüs gerdik fırtınalara, ne kadar güçlü olursa olsun.. Ve hep galip çıktık.

Bugün aşklarınızın kulübüne, uğruna canınızı verdiğiniz kulübe veda ediyorsunuz ve çok az kişi bunu biliyor… ama bitti diye ağlamayın, oldu diye gülümseyin ve eminim gelecekte öyle olacaktır. geri döneceksin ve her zamankinden daha güçlü olacaksın.


Seni çok seviyorum Erden Timur, her şey için sonsuz teşekkürler

PROFİL FOTOĞRAFINDA YAS HAKİM

Timur’un vedasının ardından Mauro İcardi sosyal medya hesabındaki profil fotoğrafını siyah beyaz yaptı. Sosyal medya kullanıcıları yas olarak yorumladı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x