Karısı ‘uzak dur’ demişti! Yunus Emre Aleyna’nın arkasından söylediği sözler şaşırttı

Survivor’un başından beri neredeyse her hafta ceza alan ve ödüllerden yararlanamayan Yunus Emre, geçtiğimiz günlerde eşinin hamileliğiyle gündeme gelmişti.

İddialı yarışmacının eşi Beria Özden, sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyurup, ertesi gün gebeliğini sonlandırdığını söylemişti.

CANLI YAYINDA ORTALIK KARIŞTI

Yunus Emre ile nikah masasına oturan Beria Özden, eşinin Aleyna ile olan samimiyetinden rahatsız oldu ve iletişim ödülünde Yunus Emre’ye: “Aleyna’dan uzak dur” şeklinde mesaj attı.

EŞİ TEPKİSİNİ GÖSTERDİ

Yunus Emre, eşi tarafından uyarılmasına rağmen geçen bölümde Aleyna’nın omzuna dokunmuş ve onunla dalga geçmişti. Bu görüntülerin ardından Beria Özden, sosyal medya hesabından Yunus Emre’nin adını silmiş ve birlikte olan profil fotoğraflarını değiştirmişti.

BİRBİRLERİNE TRİPLENDİLER

Eşinin uyarılarına ve tepkilerine rağmen Aleyna’dan uzaklaşmayan Yunus Emre ve Aleyna her bölüm daha da yakın tavırlara girerken, geçtiğimiz akşam yayınlanan düello bölümünde ikili arasında yeni bir olay yaşandı.

Eleme adayı olan Aleyna düello sırasında kendisine tezahürat yapmayan Yunus Emre’ye triplendi. Kalaycıoğlu, ‘Sesin çıkmıyor’ derken, Yunus Emre’nin gergin tavırları da dikkat çekti. Çığırıyorum burada’ diyen Yunus Emre’ye Aleyna ise: ‘İlk üç el yoktun bile yani. Çadırdaydın herhalde’ dedi.

YUNUS EMRE ŞAŞIRTTI

Eleme adayı olan Aleyna düellodayken ‘Hadi bak havalimanında Beria bekliyor’ deyip gülen Yunus Emre bu sözleriyle gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarından: ‘Kızın yanından ayrılmayan sensin’, ‘Eşinden korkmuş belli’, ‘Bir daha Aleyna’nın yanına gelme’ şeklinde yorumlar geldi.

SURVIVOR ALL STAR’A BİR İSİM VEDA ETTİ

Survivor’da bu haftanın ilk eleme adayı Aleyna, ikinci eleme adayı Aysu, üçüncü eleme adayı Berna ve 4.eleme adayı ise Merve olmuştu. İlk turda Aleyna ve Berna, Aysu ve Merve rekabet ettiler. Final turunda ise Aysu ile Aleyna kalmak için mücadele etti. Kazanan isim Aleyna, yarışmaya veda eden isim ise Aysu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x